Geladrink Plus
Geladrink Plus – maisto papildas. Maitina ir padeda apsaugoti sąnarių kremzles, gerina viso judamojo aparato funkcinę būklę, praturtintas organine siera ir biotinu. Vartojant Geladrink Plus gerėja odos, plaukų ir nagų būklė.
Geladrink Forte Hyal

Geladrink Forte Hyal – maisto papildas judamojo aparato – kremzlių, kaulų, raiščių, sausgyslių – apsaugai, maitinimui ir atsinaujimimui su kolagenu, gliukozamino sulfatu, chondroitino sulfatu, natrio hialuronatu, MSM (metilsulfonilmetanas) ir antioksidantais.

Geladrink Fast
Geladrink Fast – maisto papildas judamojo aparato – kremzlių, kaulų, raiščių, sausgyslių – apsaugai, maitinimui ir atsinaujinimui su kolagenu, antihomocisteino formule (vitaminas B6, vitaminas B12, folio rūgštis), antioksidantais ir Boswellia Serrata (Pluoštinė bosvelija) žievės ekstraktu.
Geladrink Artrodiet
Geladrink Artrodiet – maisto papildas judamojo aparato – kremzlių, kaulų, raiščių, sausgyslių – apsaugai, maitinimui ir atsinaujinimui su kolagenu, antihomocisteino formule AntiHcy®, antioksidantais ir vitaminais.  Anti - homocisteino ( antiHcy®) kompleksas padeda  apsaugoti kraujagysles nuo aterosklerozės.
Calcidrink
Maisto papildas kaulų ir viso skeleto maitinimui, su kolagenu ir kaulus formuojančiais mineralais. Calcidrink palaiko kaulinio audinio medžiagų apykaitą ir regeneruoja kaulinį audinį.
Geladrink PERPETUUM
PERPETUUM Geladrink® – tai naudingų medžiagų šaltinis, papildantis kasdienę  mitybą
o