Traumatologija

Siūlome aukštos kokybė lūžių, plokštelių bei vinių sistemas, kurios palengvins kaulų gijimą ir sumažins komplikacijų riziką. Skaitykite daugiau informacijos apie produktus:


 • „AFFIXUS® Hip Fracture Nail System“ (klubo lūžio vinies sistema)

  Suspaudžiančiojo klubo varžto ir intramedulinės vinies principų derinys

  „AFFIXUS® Hip Fracture Nail System“ – tai veiksmingas praktinis sprendimas įvairiems proksimaliosios šlaunikaulio dalies lūžiams gydyti. Sistemoje kartu taikomi suspaudžiančiojo klubo varžto ir biomechaninį pranašumą užtikrinantys intramedulinės vinies principai. Suderinus proksimalųjį 1,8 m spindulio išlinkimą su 3 laipsnių distaliuoju linkiu, susiformavęs linkis yra panašus į proksimalųjį 1,5 m spindulio linkį su minimalia atšaka. Jis ne tik prisitaiko prie priekinio natūralaus šlaunikaulio linkio, tačiau taip pat palengvina įterpimą per proksimaliąją sritį ir sumažina priekinės žievės pradūrimo riziką.

  • Didelis kaklelio / strypo kampų, distaliųjų skersmenų bei vinies ilgio intervalas.
  • Daug užraktų tipų, todėl implantas yra stabilus.
  • Pasirenkamas sukimą stabdantis varžtas.
  • Suteikia dinaminės kompresijos galimybę.
  • Įmontuotas aklasis varžtas užfiksuoja pagrindinį varžtą sudarydamas nespaudžiančią ir nesisukančią konstrukciją.
  • Nesudėtingai naudojami instrumentai ir tiksliniai veržikliai.
  • „GOAL POSTTM“ technologija padeda apžiūrėti šlaunikaulio kaklelio vaizdą iš šono.
 • „A.L.P.S.® Proximal Tibia Plating System“ (proksimalioji blauzdikaulio plokštelės sistema)

  „A.L.P.S. Proximal Tibia Plating System“ (proksimalioji blauzdikaulio plokštelės sistema) yra naujos kartos anatominė tvirtinamoji plokštelė, skirta blauzdikaulio plokščiakalnio (plato) lūžiams. Nemasyvios plokštelės yra anatominio kontūro, todėl optimaliai atitinka ir užtikrina pokremzlinę (subchondrinę) atramą bei sumažina minkštųjų audinių dirginimą.

  Dėl dviejų „A.L.P.S. Proximal Tibia Plating System“ sistemoje esančių šoninių proksimaliosios blauzdikaulio dalies plokštelių formos plokštelė ir kaulas puikiai atitinka. Šios dvi plokštelės gali būti standartinės kreivės bei didelės kreivės ir įvairių ilgių. Dėl nuožulnumos formos plokštelės kontūras atitinka paciento metafizės išplatėjimą.

  „A.L.P.S.“ proksimaliosios blauzdikaulio dalies plokštelėse yra unikali dviguba proksimaliųjų varžtų bei atraminių varžtų eilė. Ši sistema leidžia naudoti užrakinamus, įvairaus kampo ir neužrakinamus varžtus.

 • „Phoenix Tibial Nail System“ (blauzdikaulio vinių sistema)

  „Phoenix Tibial Nail System“ sistemoje naudojama „CoreLock“ technologija su įmontuotais užrakto mechanizmais, užrakinančiais visus proksimaliuosius pasvirus varžtus bei vidinę kompresiją iki 5 mm. Distaliau blauzdikaulio vinis užtikrina tinkamiausią fiksaciją panaudojant apatinę distaliąją angą, esančią 4,5 mm nuo distaliausiai esančio varžto centro iki vinies galiuko.

  Savybės:

  • „CoreLock“ technologija užtikrina vidinę kompresiją iki 5 mm bei abiejų proksimaliųjų įžambiųjų varžtų užrakinimą.
  • Apatinio distaliojo varžto 15,6 mm blokas su labiausiai distaliai nutolusia anga, esančia 4,5 mm nuo vinies galiuko, leidžia fiksuoti distaliausios blauzdikaulio dalies lūžį.
  • Siekiant geriau atitikti paciento reikalavimus, vinių ilgis gali kisti 10 mm intervalais.
  • Gydant pacientus, kurių kaulų čiulpų kanalas labai siauras, galima naudoti 7,5 mm dydžio vinį.
  • 3 laipsnių distalusis linkis palengvina vinies įterpimą.
 • „AFFIXUS® Natural Nail®“ žasto sistema

  „AFFIXUS Natural Nail“ žasto sistema yra ilgojo kaulo vinies sistema, sukurta naudojantis „Natural Nail“ ir AFFIXUS intramedulinėmis platformomis. Ši sistema – tai gausus implantų ir instrumentų asortimentas, skirtas įvairiems žastikaulio lūžiams gydyti naudojant paprastus ir veiksmingus instrumentus.

  Išplėstinė

  „AFFIXUS Natural Nail“ sistema su stiprios fiksacijos parinktimis daugeliui probleminių lūžių modelių leidžia pasirinkti du implanto variantus taikant antegradinį ir retrogradinį chirurginius metodus žastikaulio lūžiams gydyti.

  • Vinies implantai yra specialiai sukurti su keliais varžtų variantais, išdėstytais daugiaplokštuminėje ašyje, įskaitant kampus priekinei–užpakalinei (AP), vidinei–šoninei (ML) ašims, įžambųjį ir kylantįjį (nusileidžiantį) kampus; tai suteikia chirurgui galimybę net sudėtingiausių žastikaulio lūžių atvejais taikyti minimaliai invazinį metodą.
  • Sistemoje taip pat yra pasirenkami varžtai bukais galais ir poveržlės, naudojami siekiant didesnio tikslumo, jei pageidaujama.

  Pažangi

  „AFFIXUS Natural Nail“ proksimalusis žastikaulio implantas remiasi patentuota „CoreLock™“ technologija, kurią sudaro vinies fiksuoto kampo užrakinamas mechanizmas, leidžiantis naudotojui vienu metu fiksuotu kampu užrakinti visus konstrukcijos metafizės varžtus.

  • Vinies implantuose papildomai yra galimybė pasirinkti kelias kylančias ir nusileidžiančias varžtų trajektorijas, jei to reikia specifinei fiksacijai pasiekti.
  • Nukreipiamasis gidas su specifiniais kaiščiais kaniulėmis padeda atitaisyti padėtį, išdėstyti varžtus tiksliniame fragmente ir užtikrinti sukamąjį stabilumą.

  Veiksminga

  Instrumentų dėklai paprastai, pagal naudojimo seką koduojami pagal spalvas, todėl chirurgui ar darbuotojų komandoms nesudėtinga naudoti instrumentus, o procedūros yra atkartojamos.

  • Instrumentų dėklai sudaryti moduliniu principu, taupant ligoninės erdvę bei užtikrinant inventoriaus efektyvumą.
  • Dėkluose yra operacijos metu naudojamos priemonės, įskaitant įvesties portalus, padėties atkūrimo instrumentus bei išdėstytus spalva koduojamus varžtų įsukimo instrumentus.
 • „A.L.P.S.® Clavicle Plating System“ (raktikaulio plokštelės sistema)

  Pritaikomumas. Intuityvūs instrumentai. Sisteminis veiksmingumas.

  „A.L.P.S. Clavicle Plating System“ (raktikaulio plokštelės sistema) yra nemasyvi konstrukcija, kurią galima formuoti ir sutrumpinti implantavimo vietoje, taip užtikrinant pritaikomumą labai įvairiai raktikaulio anatomijai. Šios struktūros savybės yra svarbios esant ribotam minkštųjų audinių kiekiui siekiant sumažinti diskomfortą, minkštųjų audinių dirginimą bei kosmetinę raktikaulio išvaizdą. Šis šiuolaikiškas ir visapusis plokštelės sprendimas užtikrina sisteminį veiksmingumą, kurį lemia plokštelės struktūrinis lankstumas ir intuityvūs instrumentai.

  Pritaikomumas

  „A.L.P.S. Clavicle Plating System“ (raktikaulio plokštelės sistemos) kontūrą ir ilgį galima koreguoti implantavimo vietoje panaudojant „F.A.S.T. Tabs®“ technologiją ir distaliuosius viršutinius mazgus. Plokšteles galima lenkti, keisti jų kontūrą, o kai kuriose vietose nulaužti taip koreguojant ilgį ir su šiomis 18 plokštelių paruošiant daug anatominių variantų. Toks dizainas užtikrina lankstumą operacijos metu ir leidžia chirurgams tinkamai pritaikyti plokštelę ir pasiekti tinkamiausią implanto stabilumą. Toks visapusis sprendimas – tai sistema, kuri pasižymi šiomis savybėmis:

  • užtikrina implanto stabilumą jį fiksuojant trijuose taškuose;
  • renkantis neužrakinamus, užrakinamus ir kelių krypčių varžtus leidžia fiksuoti sutrupėjusius fragmentus;
  • standartinio (3,5 mm) ir siauro (2,7 mm) dydžio nemasyvios plokštelės kūginiai galai sumažina diskomfortą, minkštųjų audinių dirginimą bei vizualinį raktikaulio pastebimumą, kai nepakanka raktikaulį dengiančių minkštųjų audinių.

  Intuityvūs instrumentai

  Ši sistema – tai tikslių, patogių naudoti instrumentų ir nesudėtingos chirurginės technikos derinys, kuris padės užtikrinti racionalią darbo eigą. Instrumentų dizaine numatytos specialios saugumą lemiančios savybės, leidžiančios sumažinti greta esančių minkštųjų audinių ir struktūrų – poraktikaulinių kraujagyslių, nervų ir plaučių – sužalojimą.

  • Instrumentai naudojant grąžto saugos ribotuvą ir raktikaulio gylio matuoklį užtikrina tikslius matavimus, todėl chirurgas gali pasirinkti tinkamą varžtą.
  • Trumpi grąžtai riboja didžiausią gręžimo gylį ir padeda chirurgams sumažinti greta esančių minkštųjų audinių ir struktūrų sužalojimo riziką.
  • Gręžiant, nervų ir raumenų struktūros apsaugomos po raktikauliu pakištu „Crego“ keltuvu, atliekančiu grąžto apsaugos funkciją.


  Sisteminis veiksmingumas

  „A.L.P.S. Clavicle Plating System“ (raktikaulio plokštelės sistemos) plokštelės struktūrinis lankstumas ir intuityvūs instrumentai užtikrina sisteminį veiksmingumą. Kiekvienas sistemos elementas sukurtas taip, kad užtikrintų racionalią darbų seką ir operacinės našumą.

  • 18 plokštelių skirtos visų raktikaulio lūžių tipams, o ilgio pasirinkimo galimybės yra panašios į kitų raktikaulio plokštelių sistemų, kuriose yra daugiau nei 30 implantų. 1-3
  • Plokšteles galima lenkti, keisti jų kontūrą, o kai kuriose vietose nulaužti taip koreguojant ilgį ir su šiomis 18 plokštelių paruošiant daug anatominių variantų. „F.A.S.T. Tabs®“ technologija, vidurinioji „juosmens“ dalis ir šuns kaulo reljefas chirurgams palengvina lankstymą.
  • Tam, kad būtų lengviau tvarkyti, laikyti ir gabenti sistemą, implantai ir instrumentai, kurių reikia procedūrai atlikti, tiekiami viename dėkle, todėl implantams ir instrumentams nereikia naudoti kelių padėklų.
  • Racionali veiksmų seka, kai pasirinkus plokštelę naudojamas vienas grąžtas, vienas suktuvas, gerokai supaprastina chirurginės komandos darbą.
  • Laikinai stabilizuodamas lūžį per vidinę ir šoninę K-vielai skirtas angas chirurgas gali per procedūrą veiksmingai atlikti nuolatinę fiksaciją.
 • „A.L.P.S.® Elbow Fracture System“ (alkūnės lūžio sistema)

  Skirta susidoroti su alkūnės lūžio keliamais iššūkiais

  „A.L.P.S. ® Elbow Fracture System“ sistemoje yra platus anatominį kontūrą atitinkančių implantų, skirtų lūžiams aplink alkūnę koreguoti, pasirinkimas. Sistemoje yra vidinės, užpakalinės, šoninės, alkūnės, koronoidinės ir proksimaliosios stipinkaulio dalies plokštelės. Kiekviena plokštelė sukurta taip, kad atitiktų specifinės dalies anatomiją. Tikslesnę implanto kontūro korekciją galima atlikti implantavimo vietoje.

  Daugiakrypčių užrakinamų varžtų technologija užtikrina universalumą bei tvirtumą. Iki 25° kampo kūginiai varžtai pagerina fragmentų pasiekiamumą ir sugriebimą. Užrakinantys varžtai įsitvirtina plokštelėje suformuodami savo sriegį.

  • Nemasyvus plokštelės dizainas ir glotnus implanto paviršius sumažina minkštųjų audinių dirginimą.
  • Apvalus galiukas sumažina minkštųjų audinių suardymą implantuojant.
  • Pagaminta iš „TiMAX®“ medžiagos, kuri užtikrina tvirtumą ir biologinį suderinamumą.
  • Įkelti „F.A.S.T. Guide®“ įdėklai leidžia implantuoti per odą bei greitai ir tiksliai gręžti.
  • „F.A.S.T. Tabs®“ technologija suteikia galimybę implantavimo vietoje koreguoti kontūrą taip, kad plokštelė geriau atitiktų kaulą.
  • Maži ir dideli dydžiai padeda atitikti anatomijos ypatumus.
  • Yra adapteriai K-vielai išdėstyti fiksuotu kampu atliekant laikiną fiksaciją.
  • Yra konversinės poveržlės, skirtos naudoti su 3,5 mm neužrakinamais varžtais.
 • „A.L.P.S.® Hand Fracture System“ (plaštakos lūžio sistema)

  Imituoja smulkiųjų kaulų anatomiją.

  • Anatominis, subtilus plokštelės dizainas.
  • „TiMAX®“ patentuota paviršiaus apdaila užtikrina glotnų bei tolygų paviršių.
  • Trimatis kontūras bei galimybė nustatyti dydį užtikrina, kad sistema atitiks sudėtingą kaulo paviršių.
  • Daugybė varžtų variantų neužrakinamai, užrakinamai daugiakryptei fiksacijai.

  „A.L.P.S. ® Hand Fracture System“ sistemoje derinama titano plokštelės metalurgijos bei daugiaplokštuminė užrakinamo varžto technologija. Didelė plokštelės formų įvairovė leidžia operacijos metu pritaikyti jų kontūrą bei dydį ir suteikia galimybę jas naudoti daugeliu pėdos lūžių atvejų, pavyzdžiui, esant paprastiems lūžiams ar lūžiams su įvairaus lygmens kaulo sutrupėjimu bei kaulo praradimu. Plokšteles operacijos metu galima pjauti, todėl atsiranda galimybė pritaikyti gaminio dydį, o sandėlyje laikomų medžiagų atsargų kiekis nedidėja.

  Užrakinamieji varžtai užtikrina fiksuoto kampo konstrukciją, kuri skirta stipriai fiksacijai atlikti arba tuo atveju, kai reikia tinkamos varžto atramos. Daugiakrypčiai užrakinamieji varžtai suteikia galimybę juos įsukti fiksuotu kampu su ašimi. Kai galima pasirinkti iš daugybės varžtų, jie gali būti išdėstyti kiek įmanoma arčiau kaulo ir lengviau koreguoti probleminius lūžius.

  Atsižvelkite į toliau pateiktas svarbias dizaino savybes.

  • Subtili konstrukcija, leidžianti sumažinti diskomfortą ir minkštųjų audinių sudirgimą.
  • Plokštelių kontūrą galima keisti ašinėje, koronalinėje ar sagitalinėje plokštumoje.
  • „F.A.S.T. Guide®“ įdėklai apsaugo užrakinamų angų sriegių vientisumą.
  • Instrumentų rinkinio moduliai yra koduojami spalvomis, tad instrumentą pasirinkti nesudėtinga.
  • 1,5 mm arba 2,5 mm dydžio varžtai.
  • Varžtai su poveržlėmis užtikrina spaudimą lūžio vietoje.
  • Didelis plokštelių formų pasirinkimas, įskaitant:
  1. tiesias plokšteles, skirtas paprastiems, skersiniams 2 dalių ašies lūžiams;
  2. T formos plokšteles, skirtas paprastiems 2 ar 3 dalių lūžiams, ypač dvikrumplių galvutės lūžių atvejais fiksuojant fragmentus iš vidaus ir iš šono;
  3. Y formos plokšteles, skirtas galimam sausgyslės dirginimui sąnario ertmėje sumažinti sutvirtinant fragmentus vidinėje šoninėje ašyje bei išvengiant nugarinės kaulo dalies;
  4. vieną Y formos plokštelės šaką galima pašalinti ir sudaryti sutvirtinančią pusiau šoninę plokštelę;
  5. tinklines plokšteles, skirtas lūžiams su didelio masto kaulo sutrupinimu, įskaitant kaulo netekimą;
  6. tinklinės plokštelės šakas galima naudoti fragmentams sutvirtinti arba kaip narvelį fragmentams ar kaulo implantui apgaubti nenaudojant varžto;
  7. TY formos plokštelės galai yra T Y formų. Jos yra skirtos lūžiams su didelio masto kaulo sutrupinimu.
 • „A.L.P.S.® Proximal Humerus Plating System“ (proksimaliosios žastikaulio plokštelės sistema)

  Skirta unikalioms proksimaliosios žastikaulio dalies fiksacijos problemoms spręsti.

  „A.L.P.S. Proximal Humerus Plating System“ fiksuoja žastikaulio lūžius ir lūžius su dislokacija, sujungimus ir osteotomijas bei nesuaugimus, ypač, jei kaulas pažeistas osteopenijos.

  Šioje sistemoje yra platus anatomiškai pritaikyto kontūro plokštelių pasirinkimas. Jų yra įvairaus ilgio , dviejų tipų, todėl chirurgas gali pasirinkti ir didžiojoje šiurkštumoje taikyti aukštesnio ar žemesnio tvirtinimo metodą. Ilgos plokštelės išlenktos į priekį aplink deltinį intarpą, todėl geriau atitinka anatomiją. Jų kontūrą galima papildomai koreguoti implantavimo vietoje.

  Sistema gali sumažinti su proksimaliaisiais žastikaulių lūžiais susijusių komplikacijų, įskaitant varus (iškrypimo į išorę), sąnarinio varžto prasiskverbimo ir subakromialinio ankštumo riziką. Fiksuotu kampu suartėjantys ir išsiskiriantys užrakinami kaiščiai ir varžtai užtikrina optimalią erdvinę pokremzlinę (subchondrinę) atramą ir atsparumą pritraukimo jėgoms, veikiančioms judant. Papildomos dizaino savybės:

  • vidinis kalkarinis varžtas suteikia papildomą stabilumą apatinei vidinei žievinei daliai.
  • Kaiščiai bukais galais sumažina varžtų prasiskverbimą į sąnarinį paviršių.
  • Žemos plokštelės dedamos 2 cm distaliau didžiosios šiurkštumos, kad būtų sumažintas subakromialinis ankštumas;
  • 6–8 siūlės tvirtinimo angų nereikia iš anksto įkelti, jos taip pat naudojamos kaip angos K-vielai atliekant laikiną lūžio stabilizavimą.
  • Suformuotas priekinės plokštelės linkis sumažina deltinio raumens atpalaidavimo poreikio galimybę (7, 11 ir 14 angų plokštelės).
  • „TiMAX®“ paviršiaus apdorojimas siekiant patvarumo 1 ir biologinio suderinamumo.
  • Įkelti „F.A.S.T. Guide®“ intarpai suteikia fiksuoto kampo galimybę bei galimybę greitai ir tiksliai gręžti, palengvina plokštelės identifikavimą (gelsvai žalsvos spalvos = kairioji, raudona = dešinioji, aukso spalvos = rekomenduojama naudoti kaiščius).
  • Centrinė K vielos anga leidžia patvirtinti plokštelės padėtį.
  • 25° kampo kūgis naudojant kobalto ir chromo daugiakrypčius užrakinamus varžtus (MDS), kurie užsirakina plokštelėje patys suformuodami sriegius.
  • 1 suktuvas visiems varžtams ir kaiščiams.
 • „ZimmerBiomet natural nail system ®“ (natūrali vinių sistema)

  Gaminio apžvalga

  „Zimmer Natural Nail System“ yra intramedulinių vinių, instrumentų ir kitų susijusių implantų sistema, užtikrinanti stabilią vidinę lūžusių ilgųjų kaulų fiksaciją. Vinys yra skirtos atliekant specialias procedūras, kai reikia atkurti natūralią iki sužalojimo buvusią lūžusio kaulo formą.

  Cefalomedulinė vinis skirta šlaunikaulio lūžiams gydyti, ypač intertrochanterinių ir subtrochanterinių šlaunikaulio lūžių atvejais. Vinyje yra maža proksimalioji dalis, kuri leidžia sumažinti kaulo kiekį, pašalinamą įkišant vinį. Per proksimaliąją vinies dalį į šlaunikaulio galvutę įsukamas sraigtinis varžtas, kuriuo vinis įtvirtinama vietoje ir per gijimo procesą padeda kontroliuoti skirtingus kaulo segmentus. Varžtai per vinį įsukami ir distaliojoje dalyje, kad implantas būtų įtvirtintas bei išlaikytų kaulo ilgį ir sulygiavimą tol, kol kaulas sugis.

  Siekiant kuo tiksliau atitikti individualią paciento anatomiją galima pasirinkti trumpas ir ilgas bei skirtingo skersmens ir šlaunikaulio diafizės bei šlaunikaulio kaklelio centro (CCD) kampo vinis.

  Implanto apžvalga

  Vinies skersmenys
  10, 11.5, 13, 14,5 (14,5 tik trumpoms vinims)

  Vinies ilgis
  Trumpa: 21,5 cm
  Ilga: 30–46 cm, ilgis kinta 2 cm intervalais

  CCD kampai
  125°, 130°, 135°
  (tik trumpos 10, 11,5, 13 mm skersmens vinys)

  Sraigtinio varžto skersmuo
  10 x 11,3 x 13 mm

  Sraigtinio varžto ilgis
  70–130 mm, ilgis kinta 5 mm intervalais

  Distaliojo varžto skersmuo
  5,0 mm

  Distaliojo varžto ilgis
  20–60 mm, ilgis kinta 2,5 mm intervalais, 65–100 mm – 5 mm intervalais
  Yra distaliųjų varžtų su visu arba daliniu sriegiu

  Medžiagos
  Ti-6Al-4V lydinys

  Siekiant palengvinti vinies implantavimą tiekiami tikslūs instrumentai. Daugelyje instrumentų ir implantų naudojama kodavimo spalvomis sistema, kuri palengvina chirurginės komandos darbą. Tam tikri instrumentai spalvomis nekoduojami. Kodavimo spalvomis sistema nurodyta metodikoje. Kodavimo spalvomis sistema taip pat paaiškinta diagramoje (97-2493-003-00).

  Indikacijos ir kontraindikacijos

  „Zimmer Natural Nail System“ skirta laikinai lūžio fiksacijai ir kaulo stabilizavimui atlikti.

  Indikacijos cefalomedulinės vinies naudojimui:

  • sudėtiniai ir paprasti kaulo lūžiai; 
  • proksimalieji, metafizės ir distalieji kaulo lūžiai; 
  • segmentiniai lūžiai; 
  • skeveldriniai lūžiai; 
  • osteopeninio ir osteoporozinio kaulo lūžiai; 
  • patologiniai lūžiai; 
  • lūžiai su kaulo praradimu; 
  • pseudoartrozė, nesuaugimas, netinkamas ir vėluojantis suaugimas; 
  • periproteziniai lūžiai; 
  • chirurginės kilmės defektai, pavyzdžiui, osteotomijos; 
  • intertrochanteriniai ir subtrochanteriniai lūžiai; 
  • ankstesnio lūžio ar naviko užkimštas medulinis kanalas; 
  • labai išlinkęs ar deformuotas kaulas; 
  • nepakankamas kaulinės medžiagos kiekis ar nepakankama kaulo kokybė, kai negalima užtikrinti implanto stabilumo; 
  • gretutinės ligos, galinčios trukdyti implanto funkcijai bei sėkmingam jo panaudojimui; 
  • infekcija;
  • nepakankama kraujotaka; 
  • pacientai, kurių kaulai nesubrendę. 

  Perspėjimas. Šią vinį galima naudoti koreguojant periprotezinį lūžį, jeigu vietoje esantis prietaisas yra tvirtai fiksuotas. Koreguojant periprotezinį lūžį vinies padėtis turi būti tokia, kad ji nesiliestų su esamu prietaisu.

 • „DVR Distal radius plating system“ (distaliosios stipinkaulio plokštelės sistema)

  Išleidus „DVR® Volar Plating System“ (pado plokštelės sistemą) distaliųjų stipinkaulio lūžių gydymo srityje kilo tikra revoliucija. „DVR®“ plokštelė – visiškai naujas būdas padėti pacientams (nuo atlikėjų iki sportininkų) visame pasaulyje atkurti kasdienius plaštakos ir riešo judesius. 

  Remdamiesi daugiau nei 10 metų klinikine patirtimi distaliųjų stipinkaulio lūžių gydymui taikant delninį metodą, „DVR® plokštelės kūrėjai šią sistemą tobulina ir toliau. Naujoji „DVR® Crosslock System“ (kryžminio užrakinimo sistema) yra tobulesnio anatominio dizaino, pasižymi geresnėmis nei esama „DVR® System“ fiksacijos galimybėmis ir yra tiekiama su racionaliais instrumentais. Patobulinta sistema geriau pritaikoma, yra veiksmingesnė, tikslesnė ir stabilesnė. Su šiais patobulinimas naujos kartos „DVR® Crosslock System“ dar geriau fiksuos lūžius.

  „DVR® Crosslock“ patobulinimai palyginti su „DVR® Anatomic“:

  • Kryžmiškai užrakinami įžambieji varžtai suteikia papildomą trimatę fiksaciją skeveldrinio kaulo lūžio ar osteoporozės atvejais. 
  • Kaiščiai ir užrakinami varžtai yra su kūgio formos galvutėmis bei su trigubais sriegiais. Taip sukuriama standi konstrukcija bei palengvinamas implantavimo ir pašalinimo procesas. 
  • Naudojant 2,7 mm varžtus procedūra atliekama efektyviau, nes išsaugant konstrukcijos tvirtumą visiems implanto varžtams naudojamas vienas gręžtuvas ir vienas suktuvas. 
  • Siauresnis strypas leidžia lengviau pritaikyti plokštelę prie kaulo, suteikdamas daugiau fiksacijos galimybių, palyginti su dabartine „DVR® Anatomic“ sistema. 
  • Siūlomas ilgis: mini (naujiena), standartinis, vidutinis, ilgas. 

  „DVR®“ inovacijų etapai

  • Pirmoji implanto sistema su išsiskiriančiais kaiščiais, skirta į nugarinę pusę pasislinkusiems lūžiams iš delninės prieigos fiksuoti. 
  • Subtilaus dizaino implantas imituoja kaulo delninį paviršių ir naudojamas kaip struktūros atkūrimo šablonas. 
  • Fiksuoto kampo K-vielos patvirtina implanto išdėstymą prieš galutinį implantavimą. 
  • „F.A.S.T. Guide®“ technologija supaprastina chirurginę procedūrą, ji atliekama greičiau. 
  • Kobalto ir chromo daugiakrypčiai varžtai suteikia chirurgui galimybę koreguoti varžtų trajektorijas ir sukurti tvirtą ir stabilią konstrukciją.
 • NCB periprotezinė šlaunikaulio sistema

  NCB (angl. Non-Contact Bridging) nekontaktinio jungimo periprotezinė šlaunikaulio sistema yra daugiaašių užrakinamų plokštelių eilė, skirta šlaunikaulio lūžiams, ypač periproteziniams šlaunikaulio lūžiams koreguoti. Ją sudaro proksimalioji šlaunikaulio plokštelė, distalioji šlaunikaulio plokštelė ir lenktoji šlaunikaulio kūno plokštelė. 

  Be to, yra gūbrio plokštelė, kuri kartu su proksimaliąja šlaunikaulio plokštele tvirtinama prie didžiojo gūbrio.
  NCB periprotezinės proksimalioji ir distalioji šlaunikaulio plokštelės protezo srityje yra platesnės, su angomis, todėl protezo srityje galima naudoti abiejose pusėse į žievinį sluoksnį įsukamus varžtus.

  NCB periprotezinių proksimaliosios ir distaliosios šlaunikaulio plokštelių ženklinimas specialiuoju būdu koreliuoja su NCB plokštelės angų kiekiu.

  Proksimaliosios plokštelės: angų skaičius pagal etiketės tekstą = visų NCB varžtų angų kiekis distaliau MIS sąsajos.

  Distaliosios plokštelės: angų skaičius pagal etiketės tekstą = visų NCB varžtų angų kiekis proksimaliau MIS sąsajos.

  Yra dviejų skirtingų dydžių (skirtingo pločio) NCB periprotezinės plokštelės, nors jų aukštis yra vienodas. Atsižvelgiant į anatominę formą siūlomos kairioji ir dešinioji versijos.

  NCB sistemos technologija suteikia galimybę varžtus išdėstyti įvairiomis ašimis (30° cilindras) ir varžtus užrakinti naudojant į plokštelės angas įsriegiamus rakinamuosius gaubtelius. Užrakinama konstrukcija užtikrina didesnį stabilumą, ypač osteoporozės pažeistame kaule. Prieš užrakinant varžtai gali atlikti sraigtinių varžtų funkciją ir gali būti panaudoti lūžiui atstatyti; tai yra pranašumas, kuriuo nepasižymi standartinės užrakinamos sistemos.

  Užrakinta NCB periprotezinė plokštelė atlieka vidinio fiksatoriaus funkciją, tačiau plokštelė su kaulo paviršiumi nesiliečia; taip sumažinama kraujotakos antkaulyje sutrikimo rizika. Tokią nekontaktinio sujungimo koncepciją galima kontroliuoti naudojant 1, 2 ar 3 mm tarpines, kurios įsriegiamos į plokštelės angas prieš įkišant plokštelę.

  „NCB Periprosthetic Trochanter Plate“ periprotezinėje gūbrio plokštelėje naudojama įsriegimo technologija, suteikianti chirurgui galimybę taikant žinomus plokštelės metodus sukurti fiksuoto kampo konstrukciją. Užrakinamųjų varžtų galvutėje yra iškilieji sriegiai, o plokštelių angose yra ertminiai sriegiai. Tai leidžia varžto galvutę įsriegti į plokštelės angą, taip varžtą užrakinant plokštelėje. Galvučių forma užtikrina praktiškai lygų plokštelės paviršių, todėl sumažina minkštųjų audinių dirginimą.

  Plokštelė leidžia atstatyti lūžio fragmentus naudojant standartinius žievinius varžtus (neužrakinamus).

o