Neurochirurgija

Siūlome aukštos kokybės gaminius stuburo traumoms. Tai aukštos kokybės stuburo implantai, kaulų užpildai ir papildomos sistemos palengvinančios judėjimą. Skaitykite daugiau informacijos apie produktus:


 • POLARIS® stuburo deformacijos korekcijos sistema
  „Polaris™“ deformacijų ir „Trivium™“ derotacijų sistemos suteikia galimybę taikyti inovatyvią užpakalinės stuburo dalies trijų matmenų deformacijų korekcijos techniką. Su šiomis sistemomis galima naudoti įvairius instrumentus ir papildomas korekcines priemones, todėl pavyksta pasiekti geriausius stuburo pusiausvyros atkūrimo rezultatus.
   
  „Zimmer Bmet“ stuburo krūtinės ir juosmens daliai skirti gaminiai palengvina darbą per chirurginę operaciją, o stuburo specialistai turi galimybę rinktis universalius, ilgalaikiams sprendimams pritaikytus gaminius iš vieno šaltinio.
  „Polaris™“ „Deformity“ ir „Trivium™“ derotacijų sistemos – tai inovatyvus užpakalinės trimatės stuburo deformacijos korekcijos sprendimas, kuriam naudojamos varžtus fiksuojančios kojytės ir todėl veiksmingai kontroliuojamos stuburo procedūroms būdingos skirtingo lygmens įvairios anatomijos problemos. Siūlome platų tarpslankstelinių prietaisų asortimentą, įskaitant „Trabecular Metal™“ medžiagą bei PEEK, juosmens slankstelių sujungimo sprendimus, visapusiškas instrumentų sistemas bei pediatrijoje naudojamą universalią „Clamp®“ stuburo fiksavimo sistemą.

   

  Patentuotas veržlės spiralinės formos sriegis ir sraigto galvutės dizainas suteikia stabilią fiksaciją, leidžia naudoti didelę jėgą ir užtikrina geriausias deformacijos korekcijos galimybes.

  https://www.zimmerbiomet.com/medical-professionals/spine/product/polaris-deformity-system.html 

  https://www.zimmerbiomet.com/medical-professionals/spine/product/polaris-5-5-spinal-system.html

 • „Universal Clamp®“

  Universalus spaustukas – fiksavimo priemonė stabilumui užtikrinti, kai nėra galimybės naudoti kojytes fiksuojančius varžtus stuburo slanksteliui fiksuoti. Galima naudoti su bet kuria pedikuline stuburo fiksavimo sistema stabilumui užtikrinti stuburo traumų, rekonstrukcinės stuburo operacijos (esant skoliozei, kifozei ir spondilolistezei) ar degeneracinių stuburo pakitimų atvejais.

  https://www.zimmerbiomet.com/medical-professionals/spine/product/universal-clamp-spinal-fixation-system-us.html

 • „Mobi-C®“ 

  „Mobi-C“ – tarpslankstelinio disko protezas, sukurtas segmento anatominiam judesiui ir disko aukščiui atkurti. 

  „Mobi – C“ implanto efektyvumas patvirtintas 10 metų ir ilgiau trukusiais pooperaciniais klinikiniais tyrimais ir kita moksline literatūra. 

   

  Patentuota „Mobile Bearing“ technologija

  • Kontroliuojamas mobilumas užtikrinamas naudojant judrią šerdį, kuri apatinei galinei plokštelei gali perduoti judesį iki 1 mm.
  • Skirta nepriklausomiems ir susietiems judesiams, panašiems į natūralius stuburo kaklinės dalies judesius, palengvinti.

  Kaulus tausojanti technologija

  • Nereikia apdoroti kaulo, naudoti invazinių kaiščių ar varžtų. 
  • Nepažeisto kaulo galinės plokštelės išsaugo dviejų lygmenų implantacijai tinkamą paviršių.
  • Lankstumas operacijos metu užtikrina tinkamą implanto padėtį.

  Nesudėtingas įdėjimas

  • „Mobi-C“ galima įdėti vienu etapu, be papildomo poveikio ar chirurginių veiksmų, kurių reikia strypui ar varžtui įterpti.
  • „Mobi-C“ tiekiamas surinktas ant vienkartinio naudojimo rentgenokontrastinės PEEK kasetės.

  https://www.zimmerbiomet.com/medical-professionals/spine/product/mobi-c-cervical-disc.html

 • ROI-C® 

  Tarpslankstelinio tarpo implantai, skirti stuburo priekinei intervertebralinei fiksacijai kaklinėje ir juosmeninėje stuburo dalyse atlikti.

  „ROI-C“ ir „ROI-A“ yra naujos šiuolaikinės sistemos, skirtos atlikti tiesųjį, autonominį * priekinį kaklo slankstelių sujungimą. „ROI-C“ kaklinės stuburo dalies narvelis gali būti įvairios formos, aukščio ir paviršiaus, todėl jis pritaikomas kiekvieno paciento anatomijai bei užtikrina pradinį ir ilgalaikį stabilumą. Narvelyje naudojama integruota, savaime nukreipiama, savaime užsirakinanti „VerteBRIDGE®“ plokštelės formavimo technologija, skirta stabilumui užtikrinti nenaudojant iš slankstelio kūno priekinės dalies išsikišančių instrumentų. Savaime nukreipiamos, lenktos „VerteBRIDGE“ plokštelės įterpiamos į disko plokštumą per priekinę prieigą taip, kad chirurginė intervencija darytų mažesnį poveikį nei poveikis, daromas implantuojant tradicinę kaklinės stuburo dalies plokštelę ar net dabartines autonomines sistemas su varžtais, kurios turi būti įdedamos įžambiu ar sudėtingu kampu.

  Sistemoje yra kruopščiai sukurti instrumentai, įskaitant įterpiklį, kuris apsaugo anatomines struktūras įdedant narvelį bei „VerteBRIDGE“ plokštelę.

  „ROI C“

  https://www.zimmerbiomet.com/medical-professionals/spine/product/roi-c-cervical-cage.html 

  „ROI A“

  https://www.zimmerbiomet.com/medical-professionals/spine/product/roi-a-alif-cage.html 

 • „Virage® OCT“ kaklinės stuburo dalies užpakalinė fiksacija

  „Virage“ sistema yra stuburo pakaušinės ir kaklinės bei krūtininės (OCT) dalių fiksavimo sistema su naujovišku 360° ypač didelio kampo bekrypčiu varžtu, kuris supaprastina strypo sulygiavimą bei sutrumpina operacijos laiką.

  Lankstumas

  • „Virage OCT“ sistemoje naudojami itin įvairaus skersmens varžtai, skirti naudoti ilgesnėse konstrukcijose.
  • Naudojant ypač didelio kampo bekryptį varžtą galimi judesiai 56° kampu ir 112° kūgiški judesiai, todėl paprasčiau tinkamai įdėti varžtą.
  • Taip pat yra daug strypų pasirinkimo galimybių, pavyzdžiui, kobalto, chromo ir titano, iš anksto nupjauti ir lenkti strypai bei lankstūs pakaušiniai strypai.
  • Dėl tiesioginių jungčių galima atlikti daugiaplokštuminius judesius ir varžto galvutę tvirtinti ne varžto ašyje.

   

  Veiksmingumas

  • Varžtas su dvigubu sriegiu palengvina įterpimo procesą.
  • Bekryptis varžtas supaprastina strypo įterpimo procesą bei sutrumpina operacijos laiką.
  • Interferencinė galvutė palaiko strypą pageidaujamoje padėtyje ir palengvina strypo įterpimo procesą.

   

  Saugumas

  • Įvairios sriegių formos sustiprina varžto sąveiką su įvairaus tankio kaulais.
  • „Virage OCT“ sistema, palyginti su konkurentų sukurtomis sistemomis, yra atsparesnė traukimo jėgai.

  https://www.zimmerbiomet.com/medical-professionals/spine/product/virage-oct-spinal-fixation.html

 • „Avenue® L“ šoninis juosmens slankstelio tarpslankstelinio tarpo implantas

  Tarpslankstelinio tarpo implantai, skirti atlikti stuburo intervertebralinę fiksaciją juosmeninėje stuburo dalyje naudojant minimaliai invazinį chirurgijos metodą

  „Avenue L“ šoninis juosmens slankstelio tarpslankstelinio tarpo implantas yra skirtas tvirtumui, lankstumui ir stabilumui užtikrinti. Tai – aukščiausio lygio šoninio juosmens slankstelio tarpslankstelinio tarpo implanto technologija, užtikrinanti tiesią formą, disko lygmens bei integruotą fiksaciją. Patobulinta vieneilė, savaime nukreipiama „VerteBRIDGE Plating“ technologija palengvina tarpslankstelinio tarpo implanto įdėjimo procesą taikant tiesioginį minimaliai invazinį metodą.


  Gaminio savybės

  • Platus paviršiaus pasirinkimas atsižvelgiant į paciento anatomiją bei siekiant užtikrinti tinkamiausią galinės plokštelės kontaktą.
  • Nusmailinta priekinė dalis palengvina įterpimo procesą.
  • „I-beam“ dizainas padidina tarpslankstelinio tarpo implanto standumą ir palaiko protezą per jo įterpimo į tarpslankstelinį tarpą procedūrą.
  • Tarpslankstelinio tarpo implanto laikiklio koregavimas operacijos metu, siekiant užtikrinti tinkamą narvelio padėtį iki „VerteBRIDGE plating“ įdėjimo.
  • Kryptingas plokštelės įterpimas.
  • Sterili pakuotė siekiant užtikrinti gaminio kokybę bei visišką atsekamumą.

  https://www.zimmerbiomet.com/medical-professionals/spine/product/avenue-l-lateral-lumbar-cage.html

   

 • Ortobiologinės medžiagos

  Zimmer Biomet siūloma biologinių produktų linija apima pažangius alotransplantus, sintetinius kaulų tuštumų užpildus ir alotransplantų demineralizuotus kaulų medžiagos produktus, kuriuos naudojant taikomi geriausi šios klasės biologiniai stuburo chirurgijos sprendimai.

  https://www.zimmerbiomet.com/medical-professionals/spine/product/copios-bone-void1.html

o