Infekcijos gydymas

„Biocomposites“ yra tarptautinė medicininės įrangos bendrovė. Ji kuria, gamina ir parduoda pasaulyje pirmaujančius gaminius, skirtus su kaulais ir minkštaisiais audiniais susijusioms infekcijoms kontroliuoti. Įsteigta Kilyje, JK, ji vykdo veiklą visame pasaulyje – Europoje, JAV, Kanadoje Kinijoje ir Indijoje. „Biocomposites“ yra inovatyvių chirurgijai skirtų kalcio junginių kūrimo lyderė. Jos gaminiai skirti plataus spektro infekcijų rizikai valdyti įvairiose srityse, įskaitant raumenų ir kaulų infekcijos, ortopedijos, traumų, stuburo, pėdų ir kulkšnies bei podiatrijos sritis.

STIMULAN gaminiai yra pirmosios Europoje užregistruotos kauluose ir minkštuosiuose audiniuose naudojamos kalcio matricos, kurias galima maišyti su antibiotikais, pavyzdžiui, vankomicinu, gentamicinu ir tobramicinu. Dabar „Biocomposites“ gaminiai naudojami kiekvienais metais atliekant daugiau kaip 100 000 procedūrų ir parduodami daugiau nei keturiasdešimtyje šalių visame pasaulyje.

Bendrovė „Biocomposites“ didžiuojasi, kad gali prisidėti prie geresnių rezultatų atliekant įvairiausias klinikines procedūras ir daryti teigiamą įtaką tiek pacientų sveikatai, tiek chirurgų darbui. Mūsų specialistų grupė ypač didelį dėmesį skiria naujoviškų chirurgijoje naudojamų kalcio junginių kūrimui. Sukaupėme daugiau nei 25 metus patirties ir esame pasiryžę siekti aukščiausios kokybės, todėl mūsų tiriami, kuriami ir gaminami produktai pirmauja kalcio technologijų srityje.„Stimulan“ – puikus partneris jūsų infekcijos valdymo strategijoje

STIMULAN yra visiškai absorbuojamas kalcio sulfato antibiotikų nešiklis, specialiai sukurtas tuščiai ertmei valdyti ir chirurginės srities infekcijai kontroliuoti, pasižymintis neprilygstamu lankstumu ir plačiausiu pritaikymu chirurginiams poreikiams. ¹

 • Vienintelė kalcio matrica, kurią leidžiama naudoti kauluose ir minkštuosiuose audiniuose.
 • Tinka maišyti su vankomicinu, gentamicinu ir tobramicinu.
 • Galima talpinti tiesiogiai į infekuotas ir neinfekuotas sritis.
Rekristalizavimo metodas

STIMULAN yra unikaliai rekristalizuotas tam, kad užtikrintų pastovią ir patikimą antibiotikų pernešimo funkciją į infekcijos pažeistą raumenų ir kaulų sritį.

Suteikdamas galimybę sumaišyti medžiagas atsižvelgiant į specifinius kiekvienai infekcijai taikomus antibakterinius reikalavimus, STIMULAN pasižymi lankstumu, nuspėjamumu ir pastovumu, kurių reikia siekiant užtikrinti ilgalaikį antibiotikų poveikį.

 • Fiziologinis pH.
 • Kontroliuojamas grynumas.
 • Be hidroksiapatitų, netirpių priemaišų ar polimetilmetakrilato (PMMA) liekanų.
 • Lengvai sumaišomas su skystais bei miltelių pavidalo antibiotikais. 

Tik STIMULAN taikomas patentuotas DRy26™ rekristalizavimo metodas, visų pirma apimantis farmacinės klasės reagentus bei lemiantis pastovias ir patikimas eksploatacines savybes. Dėl šių savybių STMULAN tinka antibiotikams pernešti į infekcijos pažeistas sritis. 1, 6-11 

 • Visiškai absorbuojamas optimaliu greičiu. 
 • Nepažeidžia trečiojo kūno. 
 • Nuspėjamos atpalaidavimo savybės. 
 • Įrodytas poveikis biologinėms plėvelėms. 
 • Lankstumas pasirenkant antibiotikus bei tenkinant klinikinius poreikius.
 • Lankstumas kiekvienu atveju

Kiekviena STIMULAN dalis sukurta tam, kad užtikrintų paprastumą, lankstumą operacijos metu ir optimalius rezultatus. Yra įvairių formatų, visi jie yra patogūs ir greitai stingsta.

Daugiau informacijos rasite apsilankę interneto svetainėje www.biocomposites.com.

STIMULAN ® greitas kietėjimas

 Greitai kietėjanti pasta su individualių karoliukų rinkiniu.

 • Galima paruošti trijų dydžių karoliukus: 3 mm, 4,8 mm ir 6 mm.
 • Tiekiamas 3 cm3, 5 cm3 , 10 cm3 ir 20 cm3 pakuotėmis (karoliukų tūris 7 cm3, 12 cm3 , 25 cm3 ir 50 cm3).
 • Kietėja greitai per maždaug 4 min.

Kaulų gijimo katalizatorius „genex“

Puikiai tinka naudoti traumų ir kaulų nesuaugimo atvejais. Tai – naujoviška ir universali priemonė, kuri palengvina natūralų kaulo gijimą ir vėliau visiškai išnyksta. Sintetinis kaulo implantas turi įtakos ne tik kiekvienos chirurginės intervencijos veiksmingumui, bet ir ilgalaikiam tokios intervencijos rezultatui.

„genex“ yra kaulų gijimo katalizatorius.
Jis palengvina natūralų organizmo gijimo procesą ir skatina stabilų normalios kaulo struktūros atkūrimą. Per 12 mėnesių implanto matrica yra visiškai absorbuojama; ją pakeičia kaulas. 1, 2 Nelieka jokių struktūrinį vientisumą trikdančių svetimkūnio artefaktų.

✓ Patvirtintas naudoti esant kaulo tuštumų ir defektų, kurie neturi įtakos struktūriniam stabilumui
Naudojant „genex“ pasiekiama sėkmingų ilgalaikių rezultatų atliekant įvairias chirurgines procedūras, įskaitant tokias, kurios taikomos blauzdikaulio proksimaliojo galo (angl. plateau) lūžių ir ilgųjų kaulų nesuaugimo atvejais.
„genex“ yra tiksliai subalansuotas ß-trikalcio fosfato / kalcio hemihidrato junginys, pasižymintis išskirtinėmis struktūros savybėmis:
✓ sudėtyje nėra hidroksiapatito (HA);
✓ naudojamos neigiamo krūvio paviršiaus cheminės medžiagos.
„genex“ suteikia tvirtą atramą siekiant pagreitinti kaulo atkūrimo procesą ir padeda slopinti minkštųjų audinių įaugimą:
✓ visiškai absorbuojamas per 12 mėnesių;
✓ skatina osteogeninį atsaką;
✓ atkuria tvirtą sveiką kaulą.
„genex“ per 36 savaites atkuria normalią trabekulinę kaulo struktūrą.
„genex“ yra universalus ir lengvai paruošiamas. Jis tiekiamas įvairiais kiekiais, pastos arba glaisto pavidalu. Pasta kūno temperatūroje sustingsta per 15 minučių, ją galima implantuoti pirštais, sušvirkšti į sunkiai pasiekiamas sritis arba implantuoti atliekant minimaliai invazines procedūras.
o