Vaikų ortopedija
Jau daugiau nei du dešimtmečius inovatyvūs sprendimai padeda vaikams visame pasaulyje

„PegaMedical“ buvo įkurta Monrealyje, Kanadoje. Bendradarbiaudami su mokslininkais, ortopedijos biomechanikais bei aviacijos verslininkais, „PegaMedical“ darbuotojai gilino žinias ir pritaikė jas ortopedinėms ligoms gydyti. Nuo pat įkūrimo 1994 m. „PegaMedical“, kaip bioinžinerijos paslaugų įmonė, bendradarbiavo su originalių implantų gamintojais, universitetais ir chirurgais iš įvairių pasaulio šalių kurdama, vertindama bei įtvirtindama inovatyvius osteosintezės ir deformacijų korekcijos implantus.

Šiandien „PegaMedical“ yra žinoma kaip specializuota profesionali vaikų ortopedijos implantų įmonė. Ši sritis pradėjo sparčiai augti 1997 m. Pirmieji du implantai, kurie palaiko normalų vaiko augimą ir koreguoja deformaciją, buvo stuburo implantas idiopatinei skoliozei koreguoti ir teleskopinė intramedulinė vinis deformacijoms koreguoti (šiandien žinoma kaip „Fassier-Duval“ teleskopinė IM sistema).

„PegaMedical“ padėjo chirurgams išspręsti sudėtingus operacinius klausimus, pasitelkdama naujus patobulintus implantus, sukurtus specialiai vaikams. Taigi šiandien „PegaMedical“ yra pripažinta ne tik kaip novatorė, gaminanti išskirtinius implantus, kurie padeda ortopedinėmis ligomis sergantiems vaikams daugiau nei 50 pasaulio šalių, bet ir kaip įmonė, kurios didžiausias prioritetas – rūpintis savo pacientais bei visada padėti chirurgams įvairiose pasaulio šalyse.o