Osteoartrito gydymas

„nSTRIDE APS“ – autologinė baltymų terapija ankstyvosios stadijos osteoartrito gydymui

„nSTRIDE APS“ buvo sukurtas po beprecedentės, daug metų trukusios mokslinių tyrimų programos, specialiai skirtos kelio osteoartritui.

„nSTRIDE APS“ yra ląstelių koncentravimo sistema, kurios tikslas – izoliuoti uždegimą malšinančius baltymus ir anabolinius augimo faktorius iš paciento kraujo taip, kad juos galima būtų suleisti į sąnario ertmę. Gautas produktas yra papildytas specifiniais augimo faktoriais ir baltymais, kovojančiais su uždegimą sukeliančių bei uždegimą malšinančių baltymų disbalansu, pastebimu osteoartrito paveiktame sąnaryje, ir skatinančiais kremzlės gijimą.

  • Sumažina skausmą. Dvejus metus trukęs išsamus pacientų stebėjimas parodė, kad po vienos injekcijos tiriamiesiems skausmas sumažėjo net 69,7 % (pagal WOMAC skalę). Vienos procedūros efektas tęsiasi ir po trijų metų, o tyrimai rodo, kad skausmo sumažėjimas išlieka net 50,4% (pagal WOMAC skalę).
  • Šalina skausmą sukeliančias priežastis. Kitaip nei įprastos terapijos, „nSTRIDE“ blokuoja, sulėtina kremzlės degradacijos procesą ir taip pašalina pagrindinę osteoartrito paveikto kelio skausmo priežastį.
  • Itin paprasta terapija trunka 30 minučių ir yra atliekama procedūriniame kabinete. Po terapijos pacientas gali iškart grįžti į kasdienę veiklą ir neprasti darbingumo. 

Norite sužinoti daugiau? Kreipkitės į mus: info@biomedika.ltKaip veikia nSTRIDE?

 

1. Osteoartrito paveiktame kelyje uždegiminiai baltymai sukelia kelio skausmą ir kremzlės degeneraciją. Kremzlei kenkiantys uždegiminiai baltymai (citokinai) yra IL-1 ir TNFa. Siekiant sumažinti skausmą ir sulėtinti kremzlės degeneracijos procesą, šiuos bloguosius baltymus būtina sustabdyti vienu metu.


 

 2. Suleidus produktą „nSTRIDE APS“, į kelį patenka didelis kiekis gerųjų baltymų (IL-1ra, sIL-1R, sTNF-RI ir sTNF- RII), kurie nusveria ir sustabdo uždegimą sukeliančius citokinus (bloguosius baltymus) IL-1 ir TNFα, todėl sumažėja skausmas ir sulėtėja kremzlės degeneracija. Atkuriama kelio pusiausvyra, o kartu į organizmą patenka anabolinių augimo faktorių (IGF-1 ir TGF-β1), kurie teigiamai veikia kremzlės būklę.


 

 3. „nSTRIDE APS“ užtikrina puikią terapiją, galinčią sumažinti kelio sąnario skausmą, pagerinti sąnario funkciją ir sulėtinti kremzlės nykimo procesą. Ši terapija taikoma kaip viena nechirurginė injekcija, atliekama procedūriniame kabinete.

Raskite procedūrą atliekantį gydytoją

Vilnius:

Kaunas:

Šiauliai

Radviliškis

Panevežys

o