Kelio sąnariui gydyti – autologinių baltymų terapija „nStride“

2019 08 20

Pristatome naują, itin pažangų kelio sąnario gydymo metodą – „nStride“. Tai autologinė terapija, kuri gali malšinti skausmą, sulėtinti kremzlės degeneraciją ir kelio sąnario būklės blogėjimą.

KAS YRA „nStride“?

„nStride“ – novatoriška autologinė terapija, kuriai naudojamas specialiai apdorotas paciento kraujas. Tam pasitelkiama „nStride“ ląstelių koncentravimo sistema APS (Autologous Protein Solution), kuri iš ląstelių koncentruoja uždegimą slopinančius citokinus ir anabolinius augimo faktorius, galinčius reikšmingai sumažinti kelio sąnario skausmą ir teigiamai veikti kremzlės būklę.

Palyginti su kitais panašiais produktais, su autologinių baltymų preparatu gaunama didesnė baltųjų kraujo kūnelių ir baltymų koncentracija. Unikalus autologinis baltymų preparatas paveikia osteoartrito pažeistame sąnaryje susidariusį citokinų ir augimo faktorių disbalansą ir suteikia potencialą sulėtinti paciento ligos eigą, slopinti uždegimą, sumažinti skausmą ir skatinti kremzlės matricos sintezę.

KAIP PREPARATAS VEIKIA? 

 

1. Osteoartrito paveiktame kelyje uždegiminiai baltymai sukelia kelio skausmą ir kremzlės degeneraciją. Kremzlei kenkiantys uždegiminiai baltymai (citokinai) yra IL-1 ir TNFa. Siekiant sumažinti skausmą ir sulėtinti kremzlės degeneracijos procesą, šiuos bloguosius baltymus būtina sustabdyti vienu metu.

 

 2. Su „nSTRIDE“ APS produktu suleidžiamas didelis kiekis gerųjų baltymų (IL-1ra, sIL-1R, sTNF-RI ir sTNF- RII), kurie nusveria ir sustabdo uždegiminius citokinus (bloguosius baltymus) IL-1 ir TNFα, todėl sumažėja skausmas ir sulėtėja kremzlės degeneracija. Atkuriama kelio pusiausvyra ir kartu į organizmą patenka anabolinių augimo faktorių (IGF-1 ir TGF-β1), teigiamai veikiančių kremzlės būklę.

 

 3. „nSTRIDE“ APS užtikrina puikią terapiją, dėl kurios gali sumažėti kelio sąnario skausmas, pagerėti sąnario funkcija ir sulėtėti kremzlės nykimo procesas. Ši terapija taikoma kaip viena, nechirurginė injekcija, atliekama procedūriniame kabinėte.


o