„JuggerKnot All-Suture“ 1.4 mm ir 1.5 mm inkariniai siūlai

Bendrovė „Zimmer Biomet“, nuolat diegianti naujoves medicinos srityje,sukėlė tikrą revoliuciją sporto medicinoje – minkštųjų audinių fiksavimo sektoriuje, kai 2009 m. pristatė „JuggerKnot“ siūlinių inkartų platformą su 1,4 mm „JuggerKnot“.

„ToggleLoc“ kortikalinė fiksacija su „ZipLoop“ technologija
PKR rekonstrukcijai skirtas „ToggleLoc“ prietaisas su „ZipLoop“ technologija yra sukurtas naudoti tiek per transtibialinį, tiek per anteromedialinį portalus, o šlaunikaulio pusėje gali būti įtemptas jau atlikus blauzdikaulio fiksaciją.
„Quattro Link“ bemazgiai inkarai lateralinei eilei
„Quattro Link“ bemazgiai inkarai užtikrina minkštųjų audinių atkurimo stiprumą ir efektyvumą.
„ComposiTCP“ interferenciniai sraigtai
Kompozitinis derinys minkštųjų audinių ir girnelės raiščio transplantams.
„JuggerKnot All-Suture“ 2.9 mm inkariniai siūlai
Ši apdovanojimus pelniusi 100 proc. siūlais grindžiama tvirtinimo sistema greitai išsivystė į plačią inkarinių siūlų grupę, kuri siūlo itin platų gaminių pasirinkimą ir galimybes rinktis įvairias procedūras.
„Quattro“ siūlų pravedikliai
Ergonomiški Quattro siūlų pravedikliai skirti rotatorių manžetės siūlams prastumti, naudojant įvairias opcijas, pritaikytas pagal chirurgo pasirinkimą.
„SpeedSnare“ chirurginis siūlų pravedėjas
„SpeedSnare“ chirurginis siūlų pravedėjas yra pirmoji vienpakopė sistema su dešiniosiomis ir kairiosiomis kreivėmis, tinkama tiek klubo, tiek peties sąnarinės lūpos siuvimui atlikti.
Rankiniai instrumentai
Daugiafunkciai stiliai ir antgalių konfigūracijos.
„EZPass“ siūlų pravedimo sistema
Siūlų pravedimo sistema, sukurta su septyniais skirtingais pakreipimais, kad būtų galima pasirinkti keletą variantų peties artroskopijai.
„ZipTight“ tvirtinimo sistema akromioklavikulinio sąnario išnirimui
„ZipTight“ tvirtinimo sistema skirta akromioklavikulinio sąnario rekonstrukcijai, žemo profilio, bemazgė siūlų fiksavimo sistema su „ZipLoop“ technologija.
„ToggleLoc“ kortikalinė fiksacija distaliajai dvigalvio raumens sausgyslei prijungti
„ToggleLoc“ fiksavimo įrenginiui su „ZipLoop“ technologija taikoma pirmenybė tvirtinant dvigalvio raumens sausgysles distaliniame gale.
„Quattro Bolt“ tenodezės sraigtas
„Quattro Bolt“ tenodezės sraigtas tvirtai fiksuoja dvigalvio raumens sausgysles.
„HydroDam“ kaniulių sistema
„Hydrodam“ kaniulių sistema sukurta taip, kad būtų lengva įvesti į portalą ir optimizuoti artroskopinį sąnarių išplėtimą su minimaliu vandens nuotėkiu. Dvigubo sandarinimo sistema leidžia instrumentus lengvai įkišti ir išimti, patiriant tik minimalų kaniulės poslinkį.
„SwitchCut“ reversinio gręžimo sistema
Priekinio kryžminio raiščio (PKR) rekonstrukcijai naudojama „SwitchCut" gręžimo sistema – tai pirmoji savaime įsijungianti reversinė tunelio plėtimo technologija rinkoje.
Tiksli ir lanksti prieigai per medialinį portalą skirta gręžimo sistema
Tiksli ir lanksti gręžimo sistemos konstrukcija padeda užtikrinti atkuriamumą atliekant anatominę priekinio kryžminio raiščio (PKR) rekonstrukciją.
Specialus anatominis nukreipėjas transtibialiniam metodui
Anatominio nukreipėjo patikimumas ir tikslumas remiasi 3D kreiptuvo antgalio funkcija.
„JuggerKnot Short“ 1.4 mm inkariniai siūlai
„JuggerKnot Short“ 1.4 mm minkštasis inkaras
„ExpressBraid“
Greitas ir paprastas transplantanto paruošimas naudojant „#2 Maxbraid" siūles.
„JuggerKnotless All-Suture“ inkarai
„JuggerKnot Soft“ inkaro klinikinė patirtis ir novatoriškas bemazgės „ZipLoop“ technologijos dizainas tapo pagrindu kuriant „JuggerKnotless Soft“ inkarą
„Quattro GL/GL2“ siūlinis inkaras
„Quattro GL/GL2“ inkarai su iš anksto įvertais siūlais suteikia tvirtumo ir patikimumo atliekant sąnarinės lūpos plyšimo tvirtinimą.
„Gentle Threads“ interferenciniai sraigtai
Patvirtintos „LactoSorb®“ medžiagos interferenciniai sraigtai.
„Quattro X Suture“ inkariniai siūlai
„Quattro X“ ir „X3 Suture“ inkarai užtikrina efektyvų, tvirtą ir stabilų rotatorių manžetės atkūrimą.
„MaxBraid“ siūlas
Siūlai itin svarbūs atliekant atkuriamąsias procedūras su inkariniais siūlais. „Biomet Sports Medicine“ naudojamas neįtikėtino stiprumo „MaxBraid“ siūlas, kurį sudaro 100 proc. polietilenas, leidžiantis išvengti siūlų trūkimo ar nusidevėjimo operacijos metu.
„iFix“ interferenciniai sraigtai
„iFix“interferencinių sraigtų sistema buvo pirmoji įsriegiamų polietereterketono (PEEK) interferencinių sraigtų sistema, sukurta kaulo, girnelės sausgyslių, priekinio kryžminio raiščio rekonstrukcijos procedūroms.
o