ZBI Network — galimybė mokytis ir tobulėti nuotoliniu būdu

2020 03 19

Pirmiausia visai gydytojų bendruomenei siunčiame didžiulį palaikymą ir linkime, kad dabartinė situacija baigtųsi kaip tik įmanoma geriau.

Šiuo metu visos konferencijos ir renginiai gydytojams yra atšaukti arba nukelti, o planinės operacijos – atidėtos. Kad šį laikotarpį galėtumėte išnaudoti produktyviai ir pagilinti žinias aktualiomis temomis, kviečiame registruotis į mokymų platformą www.zbinetworkemea.com.

„ZBI Network“ – tai „Zimmer Biomet“ sukurta nemokama edukacinė platforma, skirta gydytojams chirurgams, ortopedams traumatologams ir šių sričių rezidentams. Čia rasite įvairių konferencijų filmuotos medžiagos, internetinių seminarų, gausybę mokslinių publikacijų, klinikinių tyrimų, el. mokymosi modulių, el. biblioteką ir daug kitų patogių būdų sužinoti visas naujienas apie sąnarių endoprotezavimą, sporto medicinos priemones ir kitus jus dominančius profesinius dalykus.

„Zimmer Biomet“ taip pat nuolat organizuoja aukšto lygio mokslinius renginius, kuriuose dalyvauja žinomi pranešėjai ir medicinos pasaulio profesionalai. Dalis konferencijų ir internetinių seminarų yra interaktyvūs, todėl galite juose dalyvauti, įsitraukti į diskusijas.

Kviečiame registruotis www.zbinetworkemea.com (mygtukas svetainės viršuje dešnėje) ir naudotis visa platformoje sukaupta medžiaga plečiant ir gilinant savo žinias.


o