Naujienos
2019 - 12 - 20
Efektyvesnėms operacijoms – kelio sąnario sistemos „Persona“ instrumentuotė
Šiemet daug dėmesio skiriame pažangiausiai sąnarių endoprotezavimo sistemai „Persona“, kuriai būdingas preciziškas tikslumas ir galimybe pritaikyti pacientui individualizuotą sprendimą. Vis dėlto svarbu paminėti, kad rezultatai priklauso ir nuo kiekvieno operacijos žingsnio bei naudojamų instrumentų. „Zimmer Biomet“ sukūrė specialią „Personos“ instrumentuotę, su kuria operacija atliekama patogiau ir kuri padeda pasiekti optimalių gydymo rezultatų. Kuo ji išsiskiria?
2019 - 11 - 18
Ypač tiksliai kelio sąnario endoprotezavimo operacijai – sistemos „Persona“ šlaunikaulinio komponento išskirtinumai
Šiemet jums pristatėme naują individualizuotą kelio sąnario endoprotezavimo sistemą „Persona“ ir kalbėjome apie jos blauzdikaulinio komponento formos savybes. Šįkart norime pasidalinti svarbia informacija apie sistemos „Persona“ šlaunikaulinį komponentą ir jo išskirtinumus.
2019 - 11 - 05
Kaip veikia „nStride APS“ autologinės baltymų terapijos sistema?
Neseniai jums pristatėme „nStride“ autologinę baltymų terapiją, padedančią gydyti osteoartritą, sumažinti skausmą ir paveikti pagrindinę ligos progresavimo ir skausmo priežastį – per didelę blogųjų (uždegiminių) baltymų koncentraciją kelio sąnaryje. Šiandien norime papasakoti plačiau apie tai, kaip ši sistema veikia, ir supažindinti su atliktų tyrimų rezultatais.
2019 - 08 - 20
Kelio sąnariui gydyti – autologinių baltymų terapija „nStride“
Pristatome naują, itin pažangų kelio sąnario gydymo metodą – „nStride“. Tai autologinė terapija, kuri gali malšinti skausmą, sulėtinti kremzlės degeneraciją ir kelio sąnario būklės blogėjimą.
2019 - 07 - 18
Pažangi technologija „Trabecular metal“™ ilgalaikei biologinei fiksacijai
Šį kartą norime su Jumis pasidalinti informacija apie vieną unikaliausių ir geriausius rezultatus ortopedijos srityje teikiančių medžiagų – „Trabecular Metal“™, plačiai naudojama klubo, kelio, peties, stuburo ir dantų implantų gamyboje.
2019 - 06 - 20
Kelio endoprotezavimosistema Persona. Forma – svarbu. Kodėl?
Praėjusį mėnesį pristatėme kelio endoprotezavimo sistemą „Persona“ ir supažindinome su jos privalumais. Šįkart norime plačiau papasakoti apie jos galimybę maksimaliai padidinti pacientų pasitenkinimą kelio sąnario endoprotezavimu.
2019 - 05 - 08
Naujas puslapis kelio sąnario endoprotezavime – naujos kartos sistema „Persona“!
Džiaugiamės pristatydami naujausią ir pažangiausią mūsų produktą – kelio sąnario endoprotezavimo sistemą „Persona“, kuri buvo sukurta remiantis pažangiais mokslinių tyrimų metodais išanalizavus šimtus kelio sąnarių visame pasaulyje, o vadovaujantis gautais duomenimis sukurti individualizuoti, ypatingai anatomiškai tikslūs ir, svarbiausia, geresnę sąnario funkciją užtikrinantys implantai.
o