Maisto papildai

Maisto papildai - artrodietinė mityba aktyviam ilgaamžiškumui

Organizme visų jungiamųjų audinių pagrindas – kolagenas – atsakingas už šių audinių stiprumą, elastingumą ir ilgaamžiškumą. Jungiamųjų audinių turi kiekvienas mūsų organas: visų pirma tai kremzlinis audinys, kraujagyslių ir virškinimo trakto sienelės, širdies raumuo, sausgyslės ir daug kitų. Viskas, kas organizme dirba ir susitraukinėja, daro tai dėl to, kad yra jungiamųjų audinių. 

Kolageno reikia visam mūsų kūnui. Pirmiausia kaulams, sąnariams, stuburui, plaukams ir nagams, nes šios medžiagos trūkumas plonina kremzlinį ir jungiamąjį audinius, tad tampame pažeidžiami artrozės, osteochondrozės, tarpslankstelinių diskų išvaržų. Mūsų nugara linksta, sąnariai traška ir ima skaudėti. Su amžiumi organizmo poreikis gauti kokybiško kolageno tik auga. 

Atsisiųsti maisto papildų katalogąKaip spresti kolageno trūkumą?

Atsakymas jau yra. Reikia „primaitinti“ organizmą kolagenu, tačiau ne paprastu, o tokiu, kuris pasiektų tikslą – laiko išretintus kremzlinius, jungiamuosius ir kaulinius audinius. Tai – peptidinė kolageno forma, t. y. specialiai apdorotas kolagenas, kurį mūsų organizmas gali įsisavinti. Pasiekęs tikslinį organą toks peptidinis kolagenas suteikia organizmui tai, ko pats jis laikui bėgant pasigaminti pats reikiamais kiekais jau nebegali.

Peptidinis kolagenas sudaro papildų „Geladrink“ ir „Calcidrink“ pagrindą. Jie turi minimaliai kalorijų ir maksimalų kiekį peptidinės formos kolageno, subalansuotą vitaminų ir mineralų kompleksą bei dar daug kitų sudedamųjų medžiagų, atsižvelgiant į tai, kokį rezultatą norima pasiekti, kad galima būtų atsispirti senatvinėms bėdoms.

Artrodietinė mityba turi būti reguliari. Juk „Geladrink“ ir „Calcidrink“ – tai ne stebuklinga lazdelė, o greičiau „darbinis arkliukas“, kuris žingsnis po žingsnio maitins organizmą tuo, ko pats organizmas reikiamais kiekiais pasigaminti negali. Tai lazdelė pagalbininkė, tačiau kiekvienas turi pasirinkti tokią vartojimo schemą, kuri tinka jo organizmui. O jų yra keletas.

Calcidrink ir Geladrink papildai

Visų pirma – tai kaulus apsaugantis „Calcidrink“. Jį sudaro lengvai organizmo įsisavinamas kalcio gliukonatas, kolageninis peptidas, žolių ekstraktai, vitaminai ir mineralai. Visas sudedamųjų dalių rinkinys apsaugo nuo kaulinio audinio irimo – didelio senstančio organizmo priešo, ypač moterų, kurioms per 45 metus.

Labiausiai optimalus pradedantiesiems – „Geladrink Plus“. Jo sudėtyje yra peptidinis kolagenas, gliukozaminas, chondroitinas, vitaminai C ir B6, biotinas, kalcis, magnis, manganas, varis. „Geladrink Plus“ naudojamas sąnarių kremzlės irimo prevencijai, tarpslanksteliniams diskams, raiščiams, sausgyslėms ir kitiems jungiamiesiems audiniams stiprinti. Gerai veikia odą, plaukus ir nagus.

„Geladrink Forte Hyal“ gali vartoti ir sportininkai. Jis turi maksimalias kremzles apsaugančių medžiagų (gliukozamino ir chondroitino) dozes, taip pat jo sudėtyje yra peptidinio kolageno, antioksidantų ir vitaminų. Preparatas vartojamas, kai reikia, kad kremzlinis audinys intensyviai atsinaujintų, esant distrofiniams pakitimams, taip pat periodu, kai išauga judamojo aparato sezoninių paūmėjimų tikimybė.

Greitoji pagalba – „Geladrink Fast“. Jo aktyvūs komponentai (bosvelijos ir kolageniniai peptidai) nugali sąnariuose ir stubure susidariusį uždegimą, tuo pačiu nesukelia neigiamo poveikio vidiniams organams.

Pagyvenusiems žmonėms (ir ne tik jiems) labai tinka „Geladrink Artrodiet“. Jis atgaivina sąnarių ir stuburo funkcijas, neleidžia ant kraujagyslių sienelių nusėsti cholesteroliui.

Mažai kaloringa, kolageno turinti ir specialiai parinktais vitaminų ir mineralų kompleksais papildyta artrodietinė mityba gali tapti jūsų patikimu draugu kovojant už aktyvų ilgaamžiškumą. Pasirūpinkite savo artimaisiais. „Geladrink“ir „Calcidrink“ gali būti puiki dovana Jūsų tėvams. 

Žiūrėti e-parduotuvėje

Kaip ir kada vartoti?

Vartojimo planai

Dozės: 

suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų : 12 g – 1 kaupinas samtelis 1 x per dieną 
vaikams nuo 3 iki 12 metų:  5 g –  ½ nepilno samtelio 1 x per dieną 
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės! 

Vartojimo būdas:  

papildo dienos dozę ištirpinti šaltame vandenyje, išmaišyti  ir išgerti. Rekomenduojama naudoti 2 – 3 mėnesius. Kursą kartoti 3 kartus per metus, galima naudoti NUOLAT.

Ką reikia žinoti prieš vartojant maisto papildą:  

  • maisto papildas su cukrumi ir saldikliu
  • neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas
  • svarbu vartoti įvairų ir subalansuotą maistą bei sveikai gyventi
  • neskirtas vaikams iki 3 metų amžiaus
  • laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje
  • sudėtyje nėra  sacharozės, laktozės, riebalų ir cholesterolio
  • be glitimo
  • neigiamas poveikis nenustatytas 
o