Hialurono rūgšties injekcijos

Fermathron - prarastų natūraliųjų sąnarinio skysčio savybių papildymas Hialurono rūgšties injekcijomis

Sinovinis (sąnarinis) sveikų žmonių skystis veikia kaip daugumos sąnarių lubrikantas. Viena svarbiausių jo sudedamųjų dalių – hialurono rūgštis. Sąnaryje esanti viskoelastinė hialurono rūgštis užtikrina kolageno tinklo apsaugą, sutepimą ir mechaninį stabilumą. Taip pat ji apsaugo sąnario kremzlės ląsteles nuo biomechaninio nusidėvėjimo ir neleidžia dirginti skausmo receptorių.

Natūralų sinovinį skystį papildant viskoelastiniais papildais „Fermathron“, atkuriamos ir gerinamos natūralios sąnario savybės. Klinikiniais tyrimaisnustatyta, kad natūralios viskoelastinės medžiagos hialurono rūgšties injekcija į sąnarius yra veiksminga terapija šios sekinančios būklės varginamų žmonių skausmui malšinti ir mobilumui didinti.

„Fermathron“ grupę sudaro trys preparatai. „Fermathron“ ir „Fermathron Plus“ patvirtinti kaip mažinantys kelių, klubų ir čiurnos sąnarių skausmą bei sustingimą. Be to, „Fermathron Plus“ patvirtintas kaip mažinantis pečių sąnarių skausmą ir sustingimą. „Fermathron S“ patvirtintas kaip mažinantis kelių ir klubų sąnarių skausmą bei sustingimą.

Norite sužinoti daugiau? Kreipkitės į mus: info@biomedika.lt

Žiūrėti e-parduotuvėje

o